Basisti i Black Sabbath “shpallet i pavdekshem” nga Aston Villa

Basisti i Black Sabbath “shpallet i pavdekshem” nga Aston Villa

Like
45
0
Monday, 05 February 2018
Updates

Geezer Butler morri cmimin “Walk of Stars” ne Broad Street Walk of Stars ne Birmingham.

Basisti i Black Sabbath u nderua ne pushimin e ndeshjes Aston Villa – Burton Albion ne Villa Park te shtunen me 3 Shkurt.

Geezer u prezantua nga kryebashkiakja e Birmingamit, Anne Underwood dhe shoku i tij i Black Sabbath Tony Iommi e shoqeroi ate.

Vete Tony Iommi u shpreh se ndjehej i kenaqur qe nje tjeter Sabbath i bashkohet ketij cmimi mbas atij vete dhe liderit Ozzy Osbourne

Per ta bere diten edhe me te bukur mendoi vete klubi Aston Villa i cili fotoi ndeshjen me rezultatin 3-2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *