Vas Travel Workshop sjell ne Shqiperi qindra agjensi nga Kosova dhe Maqedonia!

Written by on 03/05/2019

Vas tour  Operator ka organizuar ngjarjen me te madhe ne industrine e turizmit  “Vas Travel Workshop”, e cila i  jep mundesi promovimi destinacioneve me te kerkuara nga turistet  shqiptare. Mundësitë e promovimit dhe shitjet vijnë nga 30 ekspozues të vendeve të ndryshme si: Turqia, Egjipti, Greqia  e Maqedonia. Workshop-i po organizohet në mjediset e “Premium Beach Hotel” ne Durres dhe ne nje lidhje te drejtperdrejte me Radio Travel menaxheri i Vas Tour Kosova  z.Fisnik Dragusha,  është shprehur se Kosova është pjesëmarrëse me shume agjensi, të cilat kanë mundësi të ndjekin nga afer prezantimet e hoteleve me te mira ne Antalya, Egjipt, Greqi, e shume destinacione te tjera, ne menyre qe te jene  të përgatitur në rritjen e cilësisë dhe shërbimit professional ndaj klienteve. Agjentet turistik janë shumë të interesuar ne kete event   dhe po marrin shume rezervime, duke perfituar gjithashtu edhe nga ofertat e ditës së sotme me 5 deri në 10 % zbritje.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist