Sot 22 shtatori/Lëre makinën dhe ec në këmbë!

Written by on 22/09/2021

Kjo e mërkurë do të jetë dita pa makina, një nismë e Bashkisë Tiranë që lidhet me ‘Javën Europiane të Lëvizshmërisë’. Qytetarëve u bëhet thirrje që të lënë makinat, të ecin në këmbë dhe t’i bashkohen një sërë aktivitetesh që do zhvillohen në kryeqytet.

Për shoferët që për arsye të shumta nuk kanë mundësi të bëhen pjesë e kësaj nisme, policia e Tiranës dhe ajo bashkiake kanë marrë masat lidhur me qarkullimin./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background