Slloveni, panairi Natour Alpe Adria 2019 sjell ne vemendje natyren malore

Written by on 31/01/2019

Slloveni, panairi Natour Alpe Adria 2019 sjell ne vemendje natyren
malore
Potencialet e turizmit aktiv po shpalosen ne Slloveni ne eventin me te madh
dedikuar turizmit te aventures, panairit Natour Alpe Adria qe ka nisur ne
Ljubjane. Destinacionet me te mira te turizmit te natyres dhe alpeve kryesisht
do te ekzpozohen deri me 2 shkurt ne edicionin e 29 te panairit me
pjesmarrjen e qindra tur operatoreve nga 12 vende te botes. Me prezencen e
me shume se 15 mije vizitoreve eventi synon paraqitjen e produktit turistik
slloven ne tregun e huaj dhe nxitjen e mundesive per partneritet mes biznesve
pjesmarrese nderkombetare. Kete vit ne qender te vemendjes se eventit do te
jete zhvillimi i turizmit te qendrueshem ne zonat me potenciale te medha
mjedisore.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *



Current track

Title

Artist