Si po promovohet Shqiperia turistike ne Ukraine.

Written by on 29/03/2019

 Vijon edhe sot promovimi i turizmit, të trashëgimisë dhe i vlerave kombëtare në Panairin Ndërkombëtar të Turizmit ne Kiev te Ukrainës. Në këtë panair marrin pjesë 366 kompani nga 24 vende të botës. Agjencia Kombëtare e Turizmit së bashku me operatorët turistikë nga Shqipëria kanë mundur te prezantojne per vizitoret dhe partneret mediatike nderkombetare bregdetin, alpet, kulturen dhe kulinarine Shqiptare.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist