TRAVEL ROCK

ROCK IS DEAD...LETS GET ROCKED

Scheduled on

TRAVEL ROCK

Tagged as
Emision Live dedikuar teresisht muzikes Rock

Kenget dhe albumet me te reja te ketij zhanri muzikor

Datat e turneve te grupeve me te njohur te muzikes boterore

Hite qe kane bere historine e muzikes 

Intervista Live ne studio me kengetare, artiste dhe fansa te muzikes rock

Ritem dhe dinamike nen prezantimin e Visar Bilalit

Emision Live dedikuar teresisht muzikes Rock

Kenget dhe albumet me te reja te ketij zhanri muzikor

Datat e turneve te grupeve me te njohur te muzikes boterore

Hite qe kane bere historine e muzikes 

Intervista Live ne studio me kengetare, artiste dhe fansa te muzikes rock

Ritem dhe dinamike nen prezantimin e Visar Bilalit


Read more

Podcast of previous episodes


Related news


TRAVEL ROCK charts


Current track

Title

Artist