Risia e fundit/Muzeu i Krujës, tani me një klik në telefonin tuaj!

Written by on 05/06/2021

Tanimë Muzeu Historik i Krujës mund  të vizitohet online dhe falas nga telefoni falë aplikacionit “Muzeumet e Krujës”.

 

“Kudo që të jeni, muzeumet e Krujës, këtij qyteti me simbolika të forta kombëtare, i keni vetëm një klik larg. Një ftesë për t’i shijuar nga afër. Shkarkoni falas aplikacionin “Muzeumet e Krujës” për platformat Android dhe iOS”, informon ministrja e Kulturës, Elva Margariti.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist