Qipro dhe Greqia heqin kufizimet për turistët e dy vendeve!

Written by on 03/06/2021

Qipro dhe Greqia kanë vendosur të lehtësojnë masat midis tyre. Nga e premtja lëvizja do të bëhet më e lehtë pasi do të hiqet detyrimi për karantinë ndërsa do të nevojitet vetëm një rezultat negativ i testit PCR.

 

Bëhet e ditur se qëllimi kryesor i këtij vendimi është lëvizja më e lirë e qytetarëve dhe turistëve mes dy vendeve./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist