Pronarët e lokaleve në Vlorë/Gati për protestë nëse nuk hiqen kufizimet!

Written by on 12/07/2021

Pronarë të bareve dhe restoranteve në Vlorë shprehen të pakënaqur me rregullin i cili lejon muzikën deri në orën 10:00 të mbrëmjes. Sipas tyre, përgjatë sezonit veror nëse nuk ka muzikë, nuk ka as turistë. Për këtë arsye, ata kërkojnë që orari i muzikës të shtyhet deri në mesnatë.

Pronarët e lokaleve kanë gati edhe planin B, që është dalja në protestë./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background