Pas 4 muajsh i mbyllur, hapet akuariumi më i famshëm në Evropë

Written by on 05/03/2021

Akuariumi i famshëm në Genova ka nisur të mirëpresë vizitorët e parë pas izolimit duke iu rikthyer gjallërisë dhe argëtimit. Gjatë bllokimit 4-mujor, akuariumi humbi më  shumë se 700 -800 mijë vizitorë. Aktualisht rikthimi është nën masa të rrepta të sigurisë antiCovid-19  ndërkohë që hapësira nënujore me pinguinë, delfinë dhe peshq ofron një spektakël të vërtetë për turistët që zgjedhin këtë destinacion./radiotravel.al 

Aquarium of Genoa - 2021 All You Need to Know BEFORE You Go (with Photos) -  Tripadvisor


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist