Një prekje e përvojës në Disney do të fillojë më 18 mars!

Written by on 25/02/2021

Parku i aventurave në Kaliforni do të hapet duke filluar nga 18 marsi. Ndonëse me kapacitet të reduktuar  “California Adventure Park” do t’i japë vizitorëve një eksperiencë të mirë të argëtimit me bileta që përfshijnë hyrjen, parkimin, kartën e ngrënies dhe pijet jo-alkoolike në dispozicion.

BREAKING: Disney California Adventure Ticketed Festival-Like Event Coming  Mid-March Featuring Food & Beverage, Live Entertainment, and More - WDW  News Today

Biletat e hyrjes duhet të rezervohen paraprakisht në internet./radiotravel.al


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist