Nis Show Nderkombetar i Turizmit ne Varshave

Written by on 19/10/2018

Nis Show Nderkombetar i Turizmit ne Varshave

Show Nderkombetar i Turizmit nisi sot ne Varshave te Polonise. Aktiviteti eshte me i rendesishmi i vitit per turizmin ne Poloni dhe jo vetem. Dhjetra mije vizitore do te jene pjese e eventit qe terheq mbi 500 ekspozitore nga e gjithe bota. Ky eshte edicioni i trete i organizimit dhe pritet te shenoje nje tjeter sukses. Qellimi i showt nderkombetar te turizmti qe zgjat deri me date 21 tetor eshte te prezantoje destinacionet me te mira turistike te momentit ne bote, atraksionet kulinare, te ofroje nje program te pasur me argetim, muzike, valle e kostume tradicionale si dhe te krijoje mundesi per pjesmarresit per bashkepunime dhe kontrata te reja me partnere potenciale.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist