Linja ajore që po operon si në nivelet parandemike

Written by on 19/06/2021

Linja Emirates është në afërsi të operimit me 90% të rrjetit të saj sikurse në nivelet para-pandemike. Gjigandi me qendër në Dubai aktualisht po fluturon në 115 destinacione dhe do të arrijë në 124 qytete deri në fund të korrikut.

 

Zgjerimi vjen ndërsa rritet kërkesa për rimëkëmbjen e udhëtimeve ndërkombëtare, duke lejuar që kompania ajrore të bëjë një rikuperim thelbësor./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background