Ku te shkojme ne qershor? Ja destinacionet me te preferuara!

Written by on 09/04/2018

Ku te shkojme ne qershor? Ja destinacionet me te preferuara!
 
Tripadvisor prezanton studimin e fundit ne lidhje me destinacionet me te preferuara turistike te muajit qershor, i cili do te jete edhe muaji hapes per sezonin turistik te ketij viti. Ne krye te listes se destinacioneve qendron Spanja e ndjekur nga Greqia, Italia dhe Portugalia. Studimi u krye duke anketuar me mijra pushues online mbi preferencat e tyre turistike per muajin qershor. Duket se destinacionet mesdhetare do te kryesojne gjate gjithe ketij sezoni turistik.
 
Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist