Ja cila është gorilla në hetim financiar!

Written by on 21/06/2019

 

 

Një gorillë në një kopësht zoologjik të Nigerisë, është në qendër të një hetimi financiar .Pagesat e mbledhura nga klientët e kopshtit zoologjik të cilat shkojnë në shumën e mbi 19 mijë dollarëve mendohen se janë gëlltitur nga gorilla. Krerët e kopshtit zoologjik dhe policia, kanë konfirmuar incidentin dhe po hetojnë çfarë ka ndodhur.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist