Investitorët me sytë nga Maldivet, inagurohet resorti më i ri ultra luksoz!

Written by on 03/09/2021

Në Maldive është inaguruar së fundmi resorti më i ri.  Le Méridien Maldives Resort & Spa, shënon debutimin e markës së lindur në Paris në një nga destinacionet më tërheqëse në botë. Vendpushimi me 141 vila ka në fokus njerëzit, natyrën dhe artin.

Maldivet konsiderohen gjithnjë e më shumë tërheqëse në sytë e investitorëve pasi ky destinacion frekuentohet nga turistët në çdo cep të globit./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background