Greva e linjave italiane pezullon udhëtimet !

Written by on 21/05/2019

Tre kompani ajrore të shtetit fqinj do të jenë në grevë 24 orëshë ditën e sotme. Autoriteti i  Aviacionit Civil shqiptar ka bërë apel për pasagjerët që fluturojnë sot, se për shkak të grevës do të ketë anullime dhe vonesa të fluturimeve . Pilotët , teknikët dhe asistentët e kompanive së fluturimit Al Italia, Blue Panorama dhe Blu Air e kanë njoftuar grevën e tyre më parë. Pasagjerët janë këshilluar të kontrollojnë edhe një herë rezervimet për tu njohur me statusin e fluturimit.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist