Gloria Hotels- Kenaqesi te jemi pjese e eventit me te rendesishem  ne rajon!

Written by on 03/05/2019

Gloria hotels and Resort, nje nga resorted me te mire ne zonen e Antalyas  nuk mund ti mungonte panairit me te madh te turizmit ne Shqiperi – Vas Travel Workshop.

Ne nje lidhje direkte me Radio Travel znj Gamze Efe Akgoeren, menaxhere  e shitjeve ne Gloria Serenity u shpreh e entuziazmuar me pjesemarrjen ne Workshop te agjensive turistike nga Shqiperia, Kosova dhe Maqedonia . Rrjeti i hoteleve Gloria, me konkretisht  Gloria Serenity, Gloria Golf dhe Gloria Verde ofron pushime luxury per te gjithe preferencat e pushuesve, si per ata qe duan qetesi dhe relax ashtu edhe per pushuesit qe kerkojne argetim pa limit dhe aventura  gjate pushimeve te tyre.

Ne jemi shume te lumtur per bashkepunim me Vas Tour Operator, tha me tej znj Gamze duke e cilesuar Vas Group si operatorin me te fuqishem jo vetem ne Shqiperi por edhe ne rajon.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist