Festivali ndërkombëtar do të hapë dyert në fshatin e bukur shqiptar!

Written by on 11/01/2020

“South Outdoor Festival” do të rikthehet në Borsh për vitin 2020 për të apasionuarit e natyrës dhe turistët e aventurës. Përgjatë tri viteve Borshi, një prej fshatrave më të bukur të Shqipërisë ka mirëpritur festivalin.  Këtë vit , risi është që festivali do të mbahet nga data 30 prill deri në 3 maj. Ky festival cilësohet si festa e gjithçkaje që mund të shijoni në natyrë,sportin,kulturën,traditën,muzikën,natyrën dhe kulinarinë.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist