Etihad Airways dhuron 2 nete akomodim falas ne Abu Dhabi!

Written by on 15/04/2019

 Etihad Airways, ne kuader te nje promovimi global, i fton udhëtarët të fluturojnë per ne Abu Dhabi me cmime promocionale. Transportuesi i flamurit Abu Dhabi ofron gjithashtu dy netë akomodim falas në Abu Dhabi për të gjithë udhetaret që rezervojnë fluturime për në dhe nga të gjitha destinacionet Etihad te emirateve te bashkuara arabe. Turistet mund të zgjedhin nga një sërë hotelesh, duke përfshirë Intercontinental Abu Dhabi me pesë yje, si dhe Marriott, Crowne Plaza dhe Radisson Blu. Robin Kamark, shefi i marketingut në Etihad Aviation Group, tha se Numri i vizitorëve në Abu Dhabi vazhdon të rritet çdo vit, dhe ky promovim na lejon të kemi më shumë vizitorë nga e gjithe bota.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist