Borshi mes destinacioneve me te perballueshme te kesaj vere ne Europe!

Written by on 05/05/2018

Borshi mes destinacioneve me te perballueshme te kesaj vere ne Europe!

Vera është shumë afër dhe ka ardhur momenti që të gjitha familjet të fillojnë të planifikojnë pushimet e tyre. Zgjedhja e destinacionit të duhur për të udhëtuar gjatë sezoni të ngarkuar të verës është gjysma e punës sa i përket kënaqësisë që do të merrni nga ai udhëtim.Në botë ekzistojnë vende shumë të bukura por kur bëhet fjalë për udhëtimet familjare nëse ato kanë një çmim të përballueshëm është edhe më mirë. Ekspertet e udhetimeve kane propozuar nje liste me destinacionet me te perballueshme te kesaj vere. Ato jane Kemeri ne Antalia, Parga ne Greqi, Dubrovniku ne Kroaci, Bullgaria, Malta dhe Borshi ne Shqiperi


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist