Ambasada italiane promovon Përmetin

Written by on 08/07/2019

 

 

Ambasada italiane në Tiranë ka promovuar bukuritë natyrore të Përmetit. Ajo fton të gjithë qytetarët të vizitojnë qytetin. Sipas statusit të ambasadës, Përmeti është zgjedhja ideale për një fundjavë plot me aventura në qiell të hapur dhe ushqim të mirë. “Vetëm pak kilometra larg qytetit mund të vizitoni kanionet e famshme të Langaricës, vaskat e Benjës apo parkun kombëtar Bredhi i Hotovës” ka shkruar ambasada. 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist