3 kushtet e autoriteteve greke në Qafë-Botë

Written by on 24/06/2021

Në pikën kufitare të Qafë-Botës funksionon normalisht lëvizja e udhëtarëve mes shtetit shqiptar dhe atij grek.

 

Mësohet së një ndër kushtet që autoritetet greke u kërkojnë udhëtarëve shqiptarëve është paisja me një garanci apo rezervim të hotelit, shumën prej 50 eurosh për çdo ditë qëndrimi si dhe respektimi i masave AntiCovid./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background