Zviceranet do te dynden drejt plazheve shqiptare vitin e ardhshem!

Written by on 17/12/2018

Zviceranet pritet te mbushin plazhet shqiptare vitin e ardhshem. Lajmin e jep nje nder mediat zvicerane me te njohura, Tagesanzeiger.Arsyet, sipas tyre, lidhen me faktin se operatoret turistike kane shtuar si destinacion Shqiperine ne programin veror 2019 dhe shpresojne qe te kete sa me shume rezervime. Edhe pse ne shkrim permenden disa nga atraksionet me te mira natyrore e kulturore ne vend autoret theksojne faktin qe duhet bere me shume per permiresimin e cilesise se sherbimit.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist