Turistët e huaj,mesazhe për Shqipërinë!

Written by on 29/07/2019

 

 

Turistët europianë dhe jo vetëm kanë ndarë përshtypjet e tyre për natyrën e mrekullueshme shqiptare, përcjellë nga të rinjtë e “Smile Albania”. Ministri i Turizmit Blendi Klosi ka publikuar një video me përshtypjet e turistëve, të cilët mirëpriten nga të rinjtë. Turistët janë shprehur se janë mahnitur nga bukuritë e viseve shqiptare. 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background