britani

Britania terheq me histori Atraksionet historike ne Angli mbeten nje arme e forte per turizmin ne kete vend. Sipas nje studimi te fundit te VisitEngland kete vit numri i turisteve ne sitet historike, monumentet kulturore dhe muzeume eshte rritur me 8% me shume sesa viti i kaluar. The British Museum vijon te mbaje vendin e [...]

Radio Travel

Radio Travel

Current track
TITLE
ARTIST

Background