Samsung Galaxy Note 10 prezantohet në Shqipëri!

Written by on 22/08/2019

Smartfonët më të rinj Samsung Note 10 dhe Note 10+ prezantohen zyrtarisht në Shqipëri. Produkti më I ri vjen me shumë risi duke ofruar më shumë shpejtësi dhe memorie. Eventi i prezantimit është mbajtur në ambientet e “Hotel Plazza Tirana” ku të ftuarit kanë patur mundësinë të prekni nga afër fuqinë e një tjetër niveli të pajisjeve inteligjente.Sipas Key Account Menager i kategorisë së telefonisë dhe IT  në Samsung Electronic në Shqipëri, Elion Balla, kjo mrekulli e teknologjisë është rezultat i përsosjes së shumë elementeve të Note.  Nga data 23 gusht Galaxy Note 10 dhe 10+ do të jenë në dispozicion në tregun shqiptar .Samsung Galaxy Note 10 ofron opsione të reja për të bërë foto mahnitëse.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background