Ja cili është ishulli me kosto marramendëse!

Written by on 13/07/2019

Ishulli privat i Kokomos është një prej destinacioneve më të bukura të stinës së verës. Një natë në ishullin parajsë kushton më shumë se 2 mijë paund. Ishulli privat ndodhet në Fiji, dhe është lehtësisht i arritshëm me anë të helikopterëve të vënë në dispozicion të turistëve. Kokomo, shumë shpejt pritet të shndërrohet në një prej destinacioneve më luksoze në botë.


Current track

Title

Artist

Background