Greqia ia lë vendin Shqipërisë

Written by on 12/08/2019

Pasditen e sotme në veri të vendit janë ndjerë lëkundje të fuqishme. Tërmeti i është rregjistruar në orën 17.37, ka qenë me magnitudë 4.4 sipas Qendrës Europiane të Sizmologjisë.Epiqendra ka qenë 18 kilometra nga Fushë Arrëzi , dhe deri tani nuk janë raportuar dëme materiale apo lëndime në njerëz.


Current track

Title

Artist

Background