Airbus A330, nga 13 maji me “ulëset-krevat” për udhëtarët

Written by on 15/03/2019

Airbus A330, nga 13 maji me “ulëset-krevat” për udhëtarët

Kompania e udhetimeve Thomas Cook prezanton uleset e reja ne avionet Airbus A330. Ne rreshtin e fundit et cdo avionic ne klasin economic,  do te vihen ne dispozicion tre vende per nje dyhsek te shtrire per pasagjeret qe duan te flene rehat. E gjithe kjo kundrejt nje pagese extra prej 200 eurosh pervec cmimit te bilete se fluturimit. Kjo risi e Kompanise Thomas Cook me baze ne Mbreterine e Bashkuar do te vihet ne zbatim nga data 13 maj e ketij viti dhe mund te adaptohet nga te rritu dhe femije mbi 12 vjec e lart. Vendet e gjumit, janë 148.4 cm të gjata dhe 67 cm të gjera dhe qe tani  janë në shitje dhe duhet të rezervohen përpara udhëtimit. E gjithe kjo eshte bere per fluturime me distance te gjate dhe konkretisht behet fjale per udhetime drejt destincioneve San Francisco, Orlando dhe Kankun. Selia është në dispozicion për të rriturit dhe fëmijët e moshës 12 vjeç e lart.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background