Fatmir Shtjefni: “Venecia më ka dhënë shumë mundësi për karrierën”!

Written by on 13/01/2021

I ftuar sot në mëngjes në emisionin “Boeing 104.6” në Premium Channel dhe Radio Travel ishte dhe Fatmir Shtjefni, lezhiani që ka emigruar që në vitin 1997 në Venecia. Fatmiri prej vitesh ka zhvilluar bizneset e tij të “qytetit nën ujë” në sektorin e turizmit në disa degë, si hotelet, restorantet dhe dyqanet. Për Fatmirin, Venecia është një destinacion që nuk duhet humbur pa vizituar pasi e gjithë bota në kohë normale e viziton. Sot për shkak të pandemisë Venecia është e mbyllur, por shpresa se do të hapet shpejt i mban të gjithë vendasit dhe padyshim Fatmirin!


Current track

Title

Artist