Travel Club

Page: 2

Teatri Eksperimental “Kujtim Spahivogli”, rezulton sërish një prej hapsirave kulturore më të frekuentuara nga spektatorët edhe për këtë sezon. Aktori dhe regjisori pranë këtij teatri, Marsel Greva ishte sot i ftuar në programin “Travel Club”, në Radio Travel dhe na zbuloi disa prej projekteve më të fundit të cilat do të vihen në skenë. Ai […]

Ngjarja më e rëndësishme e turizmit,Vas Travel Workshop, që u zhvillua në fundjavë, në Premium Beach Hotel në Durrës, i kaloi të gjitha pritshmëritë e organizatorëve.  Këtë e pohuan live në studion e Radio Travel, në emisionin Travel Club, Z.Andi Gorenca, Drejtor Marketingu pranë Vas Tour dhe Znjsh.Ina Cenolli, Kordinatore e Vas Travel Workshop. Ata […]

Sot ne Travel Club ishim Live me Znj Nevi Kelmendi, Menaxhere Marketingu ne Toptani Shopping Center per te forlur mbi eventet qe do te mbahen ne Diten e te Dashuruarve! Ne hollin kryesor te qendres eshte vendosur nje Zemer e madhe si animacion ku ju mund te vendosni mesazhin tuaj te dashurise per partnerin tuaj. […]

Një kupon palestre apo një pastrim gjeneral shtëpie!!! Kjo po që vlen për modestët e Shën Valentinit Në një intervistë të realizuar sot (12 shkurt) ne Travel Club me gazetaren Deada Hyka, në lidhje me dhuratat e Shën Valentinit dhe koston e kësaj feste, ajo pranoi se ka edhe nga ata modestë që zgjedhin dhurata […]

Prag-Shën Valentini! Sa kushton dashuria? Jemi në prag Shën Valentin dhe për koston e dhuratave më të preferuara folëm sot në Travel Club, me gazetaren e Monitor, Deada Hyka. Deada sapo ka bërë një studim në kryeqytet sa i përket shpenzimeve që bëjnë ciftet e reja për këtë festë . Përveç luleve dhe ëmbëlsirave perfshihet […]

Nga 20 Dhjetori Cineplexx eshte tashme eshe ne QTU “2 me mire se 1” Ne studio sot per te na folur per hapjen e 4 sallave te reja me kapacitet 800 vende te Cineplexx ne QTU, ishte Menaxherja e Marketingut te Cineplexx TEG dhe QTU Znj Ingrid Xhaja Oferta e dites se hapjes per te […]

Sot ne Travel Club ishim me Znj. Elona Shima nga BKTZnj Shima foli per menyrat alternative me te cilat mund te operoni me llogarine tuaj bankare si dhe te kryeni pagesa online njesoj sikur te jeni vete ne sportelin e Bankes por me ndryshimin e madh qe keto veprime mund ti kryeni thjesh, kudo, lehte [...]
Sot ne Travel Club ishim me Z. Erion Radomi, Drejtor i Sigurimit te Shendetit ne Kompanine e Sigurimeve Altantik. Pervec pershkrimit te produkteve dhe rendesise se sigurimit te makines, prones dhe shendetit, Z. Radomi prezantoi edhe nje aplikacion te ri qe eshte risi per tregun e sigurimeve ne Shqiperi. Tashme ju mund te shkarkoni aplikacionin [...]
Sot ne Travel Club ishim me Z. Matteo Petrotta , Drejtor i Pergjithshem i Sicily by Car Albania. Sicily by Car eshte kompania me e madhe e Rent a Car ne Itali dhe prej 2 vjetesh eshte prezente edhe ne Shqiperi me zyrat e saj ne Tirane, Rinas, Vlore, Sarande dhe se fundmi edhe ne [...]

Sot paradite ne emisionin “Travel Club” ishim ne Hotel Colosseo ne Tirane per te pare ofertat qe ky Hotel me 4 yje ka pergatitur per te gjithe ata qe duan te kalojne Krishtlindje dhe nje mbremje te Vitit te Ri magjepsese dhe plot shkelqim me nje menu te variueshme dhe plot shije. Ne lidhje telefonike […]


Current track

Title

Artist