Travel Club ne Cineplexx

Written by on 21/12/2018

Nga 20 Dhjetori Cineplexx eshte tashme eshe ne QTU “2 me mire se 1”
Ne studio sot per te na folur per hapjen e 4 sallave te reja me kapacitet 800 vende te Cineplexx ne QTU, ishte Menaxherja e Marketingut te Cineplexx TEG dhe QTU Znj Ingrid Xhaja
Oferta e dites se hapjes per te pare cdo film me vetem 200 leke ka sjelle nje fluks te madh te atyre qe e duan Kinemane
NE ditet e festave ne Cineplexx TEG dhe QTU do te mund e shihni “The Grinch”, Bumblebee”, “Aquaman” dhe nga 27 Dhjetori “Second Act” me protagonizmin e Jennifer Lopez

Travel Club – Cineplexx

Travel Club ne Cineplexx tashme edhe ne QTU "2 me mire se 1" :)Ne studio me Znj. Ingrid Xhaja

Publiée par Radio Travel sur Vendredi 21 décembre 2018

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist