Travel Rock

  Kete te merkure ne Travel Rock , Visari zhvilloi nje bisede telefonike me kantautorin amerikan Mike Warren. Mike Warren eshte nje Indie Artists me nje sere punesh muzikore Me poshte intervista e ketij episodi Travel Rock ne Radio Travel

  Kete te merkure ne mbremje ne episodin e rradhes ne emisionin “Travel Rock” te drejtuar nga Visar Bilali , ishte i ftuar bateristi i grupit Heavy Metal shqiptar Crossbones me disa albume dhe shume koncerte neper Europe, Theo Napoloni

Te Merkuren ne Travel Rock me Visarin ishte ne live interview kantautori italian, Gianluca Di Bonito. Me nje karriere te pasur diskografike , Di Bonito rendit 6 albume ne diskografine e tij nga viti 2009 deri tek me i fundit "Certe Canzoni" Kenget e tij jane shpesh here ne renditjen e European Indie Countdown ku [...]

  ”Është shumë e vështirë të merren vesh shqiptarët me shqiptarët”, kështu u shreh këngëtari i famshëm Redon Makashi në një intervistë live për emisionin e cdo të mërkure “Travel Rock”, në Radio Travel. Gjatë intervistës me moderatorin karizmatik Visar Bilali, këngëtari zbuloi planet e muajve të ardhshëm të 3 Musketjerëve dhe koncertet që do […]

``I kam rene klarinetes per te mos shkuar ushtar``!   Kantautori i famhsëm shqiptar, Redon Makashi ishte i ftuari speciali i emisionit të mbrëmjes , “Travel Rock”, ne Radio Travel me moderatorin Visar Bilali. Redoni foli për koncertin e 4 tetorit në Amfiteatrine  Tiranës, “3 Musketjerët”, ku sëbashku me Elton Dedën dhe Alekandër Gjokën do [...]

Radio Travel

Radio Travel

Current track
TITLE
ARTIST

Background