New Travel Hits

Jon Tarifa – Chasing Dreams
New Travel Hits

“Chasing Dreams” eshte kenga me e re e kengetarit Jon Tarifa e publikuar sot me dt 22 Janar...

Like
588
0
Monday, 22 January 2018
Simple Minds – Magic
New Travel Hits

Skocezet e famshem te Simple Minds e kane nisur 2018 ne menyre spektakolare me nje kenge te re e cila parashikohet te mbahet mend gjate per tekstin, mesazhin por edhe videon e saj ne 3D, nje perpjekje e suksesshme e grupit per ta shtrire artin e tyre ne fusha te reja. Kenga “Magic”shfaq Simple Minds në më të mirën e tyre .Është një këngë për besimin, sidomos besimi që grupi kishte në aftësitë e veta gjatë viteve të tyre te...

Like
524
0
Saturday, 13 January 2018
no-cover
New Travel Hits

Adhuruesit e Justin Timberlake, jane duke shijuar kengen e sapo publikuar nga ar4tisti , ”Filthy”. Kënga e tij më e re, është shoqëruar me një klip shume interesant e cila sapo eshte hedhur ne Youtube ka marre me shume se 16 milion klikime. Videoklipi eshte futuristik , dhe net e Timberlake shfaqett duke portretizuar një shpikës si Steve Jobsi.Ndersa në Instagram ka publikuar prapaskenat gjatë krijimit të videoklipit, transmeton Koha.net. Billboard shkruan se Timberlake është koka kryesore prapa performancës futuristike...

Like
334
0
Friday, 12 January 2018