New Travel Hits

Paola dhe Chiara më në fund kanë publikuar këngën e shumëpritur “Mare Caos”. Të freskëta nga suksesi në skenën e Festivalit të Sanremos, motrat Iezzi e paraprine  publikimin e albumit “Per Sempre” me një hit shpërthyes veror. Kenga e tyre e Sanremos “Furore” shënoi rikthimin e dyshes më të famshme të skenës  italiane, e cila […]

Dimitri Vegas & Like Mike vs. Carnage – All The Things She Said (OFFICIAL Original Mix) Dimitri Vegas & Like Mike janë vëllezërit më të famshëm  belg të EDM. Producentët dhe Dj e talentuar kanë sjellë gjithmonë këngë që janë bërë hitre të menjëhershmedhe të cilat kanë zënë kreun e shumë toplistave muzikore në të […]

Mariah Carey - With You Mariah është 100 për qind Mariah!Një nga gjërat më të mrekullueshme për Mariah është refuzimi i saj i vendosur për të qenë asgjë tjeter  përveçse 100 për qind vetja. Në vend që të luajë rolin e gjeneratorit të baladës së saj "With You", ajo do të të njohë se është [...]

Thirty Seconds To Mars- “Rescue Me”   “Më shpëtoni nga demonët në mendjen time”. Kjo është ajo që Jared Leto këndon në këngën “Rescue Me” se bashke me shoket e grupit Thurty Seconds To Mars. Kenga do te behet pjese e albumit te  ardhshëm të grupit i quajtur “AMERICA”. Ky album permban gjithashtu dhe kenge […]


Current track

Title

Artist