Travel Club

Sot ne Travel Club ishim Live me Znj Nevi Kelmendi, Menaxhere Marketingu ne Toptani Shopping Center per te forlur mbi eventet qe do te mbahen ne Diten e te Dashuruarve! Ne hollin kryesor te qendres eshte vendosur nje Zemer e madhe si animacion ku ju mund te vendosni mesazhin tuaj te dashurise per partnerin tuaj. […]

Sot ne Travel Club ishim me Znj. Elona Shima nga BKTZnj Shima foli per menyrat alternative me te cilat mund te operoni me llogarine tuaj bankare si dhe te kryeni pagesa online njesoj sikur te jeni vete ne sportelin e Bankes por me ndryshimin e madh qe keto veprime mund ti kryeni thjesh, kudo, lehte [...]
Sot ne Travel Club ishim me Z. Erion Radomi, Drejtor i Sigurimit te Shendetit ne Kompanine e Sigurimeve Altantik. Pervec pershkrimit te produkteve dhe rendesise se sigurimit te makines, prones dhe shendetit, Z. Radomi prezantoi edhe nje aplikacion te ri qe eshte risi per tregun e sigurimeve ne Shqiperi. Tashme ju mund te shkarkoni aplikacionin [...]
Sot ne Travel Club ishim me Z. Matteo Petrotta , Drejtor i Pergjithshem i Sicily by Car Albania. Sicily by Car eshte kompania me e madhe e Rent a Car ne Itali dhe prej 2 vjetesh eshte prezente edhe ne Shqiperi me zyrat e saj ne Tirane, Rinas, Vlore, Sarande dhe se fundmi edhe ne [...]

Sot paradite ne emisionin “Travel Club” ishim ne Hotel Colosseo ne Tirane per te pare ofertat qe ky Hotel me 4 yje ka pergatitur per te gjithe ata qe duan te kalojne Krishtlindje dhe nje mbremje te Vitit te Ri magjepsese dhe plot shkelqim me nje menu te variueshme dhe plot shije. Ne lidhje telefonike […]

Sot ne emisionin e paradites ne “Travel Club” ne Radio Travel ishin te ftuar per te folur mni ofertat e fundvitit menaxherja e shitjeve te Brunes Znj Marjola Dervishi dhe arkitekti prane kesaj kompanie Z. Bledar Pershpali. Gjate bisedes me Aden dhe Jolen, (drejtueset e emisionit) Marjola prezantoi ofertat me ulje fantastike qe Brunes ofron […]

ADMC International është një kompani ndërtimi/punësimi/projektimi e shtrirë në vendet më të zhvilluara të botës si Emiratet e Bashkuara (Dubai), Qatar ( Doha ), Florida ( USA) dhe ne Shqiperi qe prej vitit 2014. E ftuar ne studion e Travel Club ne Radio Travel ishte Orneda Raufi, Menaxhere e Burimeve Njerezore prane ADMC International Albania, […]

“Lahuta”, titullohet dokumetari me i ri qe do te shfaqet me 12 dhjetor ne Tirane nga instrumentisti dhe koleksionisti Ermal Sela.  I ftuar ne emisionin Travel Club ne Radio Travel, ai shpjegoi se dokumentari perfshin detaje te prodhimit te instrumentit te Lahutes, deri tek mirembajtja e saj por edhe rrefime te lahutareve vendas. Dokumentari do […]

Pavarësisht se jemi ende në Nëntor dekorimi i shtëpive por edhe i qyteteve ka nisur shumë më herët këtë vit, cfarë ka sjellë që kërkesa për të dekoruar ambjentet të jetë më e lartë se një vit më parë. Këtë na e pohoi live në Travel Club, Manjola Afezolli,pronare e dyqanit me simpatik ne zonen [...]

Hipokrati ka thene se menyra me e mire per te patur nje trup dhe mendje te shendetshme eshte te bejme cdo dite banje aromatike dhe masazh aromatik.  Sot ne Travel Club flasim per trajtimet e mireqenies dhe SPA 🙂  Ju sa rendesi i kushtoni trupit dhe mendjes tuaj dhe a i frekuentoni qendrat SPA? Travel Club […]


Current track

Title

Artist

Background