Trajtimet ne Qendrat Estetike

Written by on 21/11/2018

Hipokrati ka thene se menyra me e mire per te patur nje trup dhe mendje te shendetshme eshte te bejme cdo dite banje aromatike dhe masazh aromatik. 
Sot ne Travel Club flasim per trajtimet e mireqenies dhe SPA  
Ju sa rendesi i kushtoni trupit dhe mendjes tuaj dhe a i frekuentoni qendrat SPA?

Travel Club – Trajtimet ne Qendrat Estetike ne Shqiperi.
Ne studio me estetisten Matilda Herri nga Qendra Estetike DeLuxe Spa & Massage ne Tirane

 

 

Travel Club – DeLuxe Spa & Massage

Travel Club – Trajtimet ne Qendrat Estetike ne Shqiperi.Ne studio me estetisten Matilda Herri nga Qendra Estetike DeLuxe Spa & Massage ne TiraneMusic used by Ambra Rockess "Prickly"Marco Zorzetto – Stazione Centrale "Kimika"

Publiée par Radio Travel sur Mercredi 21 novembre 2018


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist