Travel Rock me Pamela Taraboshi

Travel Rock

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kete te merkure ne emisionin “Travel Rock” me Visarin ishte e ftuar ne studio kengetarja dhe instrumentistja e muzikes Jazz, Pamela Taraboshi

TRAVEL ROCK

TRAVEL ROCK

More info
Current track

Title

Artist

Background