ExpoCity

Expocity Albania mirpret kete fundjave ( 26 – 28 tetor) Panairin e Ndertimit me fokus planifikimin urban dhe arkitekturen. Eventi ka bere bashke dhjetra kompani te cilat operojne ne fushen e ndertimit, arkitektures dhe planifikimit urban, por edhe universitete. Te pranishmit u njohen me punen e kompanive pjesmarrese, por paten mundesi edhe te shkembejne informacion [...]

Current track

Title

Artist

Background