Pm Drive – Every afternoon at 3pm LIVE

Pm Drive – Every afternoon at 3pm LIVE

Like
491
0
Saturday, 17 September 2016
Pm Drive
Shkolla  “Beija Flor” sulmoi korrupsionin, shpallet fituese e karnavaleve të Rios
Pm Drive

Shkolla e samba-s “Beija Flor” u shpall fituese e ketij viti ne karnavalet e Rios. Objektivi kryesor i saj ishte korrupsioni ne nivele alarmante! Ajo u tregoi brazilianëve se drejtohen nga një mi i madh dhe i lig, ndërsa rreth tij shfaqeshin politikanë që...

Thursday, 15 February 2018
Like
37
0
Kanye West paska ‘festuar’ Shën Valentin!
Pm Drive

Kanye West bëri një rikthim triumfues në Instagram ditën e djeshme për të festuar Ditën e Shën Valentinit. Kthimi i tij filloi me një post të asaj që dukej si një kartolinë për Shën Valentin e shkruar me dorë nga vetë ai për Kim Kardashian. Deri këtu...

Thursday, 15 February 2018
Like
84
0
Më në fund e vendosi! Rita Ora do të vijë në Prishtinë
Pm Drive

Pas shumë thashethemeve që qarkulluan këto ditë për ardhjen e Rita Orës në Prishtinë, më në fund ka qenë vetë këngëtarja që e ka konfirmuar prezencën e saj më 17 shkurt, ditën e pavarësisë së Kososvës. Rita Ora ka zbuluar atë që mund të...

Thursday, 15 February 2018
Like
47
0
“I need you” ! Pervec fotove, Paris Hilton zbulon dhuratën tjetër për Shën Valentin
Pm Drive

Paris Hilton u ka bërë një dhuratë të veçantë fansave të saj në ditën e të dashuruarve. “I need you” është kënga më e re e trashëgimtares, klipin e së cilës Paris e ka përshtatur me festën e Shën Valentinit. Në rrjetin social Instagram, Paris,...

Wednesday, 14 February 2018
Like
52
0
Jamie Dornan larg ‘Grey-t’! Shkon në Disneyland me vajzën dhe bashkëshorten
Pm Drive

Jamie Dornan eshte shfaqur diten djehsme shume sportiv dhe i lumtur nen shoqerine e vazjzes se tij kater vjecare Dulcie dhe bashkeshortes se tij Amelia Warner gjate një udhëtimi në Disneyland. Kete periudhe ai ka qene shume i zene ne te gjithe globin duke promovuar...

Wednesday, 14 February 2018
Like
47
0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *