PM DRIVE

Udhetimi juaj i pasdites

Scheduled on

Monday 15:05 17:00
Tuesday 15:05 17:00
Wednesday 15:05 17:00
Thursday 15:05 17:00
Friday 15:00 17:00
Saturday 15:05 17:00
Sunday 15:05 17:00

Udhetimi juaj i pasdites

Tagged as: ,
Emisioni i preferencave muzikore te degjuesve cdo pasdite, por jo vetem.

Gjithcka mbi muziken dhe boten e show bizit ne Shqiperi dhe ne bote

Kenget me te reja dhe me te degjuara te momentit

Koncertet e kengetareve me te njohur ne Europe dhe Ballkan

 

Emisioni i preferencave muzikore te degjuesve cdo pasdite, por jo vetem.

Gjithcka mbi muziken dhe boten e show bizit ne Shqiperi dhe ne bote

Kenget me te reja dhe me te degjuara te momentit

Koncertet e kengetareve me te njohur ne Europe dhe Ballkan

 


Read more

Podcast of previous episodes


Related news


Radio Travel

Radio Travel

Current track
TITLE
ARTIST

Background