EMIS DT 15 KORRIK

RUSSIA 2018 15/07/2018

EMISIONI I DATES 15  KORRIK


 

 

EMISIONI VIDEO


 

Rusia 2018 – Finalja France – Kroaci

Sot eshte Finalja e Boterorit dhe Nje fitues do te jete ne Moske dhe Nje ne Radio TravelNe Moske fitohet Kupa e Botes, Ne Radio Travel sot fitohen 1 jave pushime cift ne Haydarpasha Palace me 5 yje ne Antalya.Per 6 ndjekesit e fituesit, Insig Jetë dhuron sigurimin e Jetes dhe Shendetit per nje vitTelefononi 0694000102 dhe parashikoni sot finalen FRANCE – KROACIDy pretendentet per fitimin e pushimeve ne Antalya jane Marenglen Pashollari dhe Rrahman Xhelili. Do te jene Pikerishk Like-t tuaja ato qe do te ndajne fituesin e lojes sone.

Publiée par Radio Travel sur Dimanche 15 juillet 2018Current track

Title

Artist

Background