Dimitri Vegas & Like Mike 1 gusht Oher

Event info
Date: 01/08/2018
Time: 12:00 am
Details

Dimitri Vegas & Like Mike 1 gusht Oher

 

Dy prej emrave me protagoniste te muzuikes dance dhe elektronike, Dimitri Vegas & Like Mike,  do te vijne vveren e ketij viti per here te pare ne rajonin tone. Ata do te performojne live ne Oher me 1 gusht et 2018 . Kta artiste kane marre pjese cdo vit ne fetivalet gjigande te kesaj lloj muzike Tomorrowland dhe Ultra Festival, keshtuqe edhe ne  Maqedoni pritete qe inbteresi te jete I jashtezakonshem. Organizatoret kane parashikuar mbi 5000 vizitor nga e gjithe Europa ne kete koncert.

 

Eventi do te zhvillohet ne nje skene gjigande te pabesueshme shoqeruar me efektet te shumta vizuale, duke bere qe ai te renditet krah  festivaleve më të mëdha në botë të muzikës elektronike.

Current track

Title

Artist

Background