Zvicra ben “gjithcka” per te ndihmuar turistet!

Written by on 21/03/2018

Zvicra ben “gjithcka” per te ndihmuar turistet!

Zvicra perqendron vemendjen ndaj turizmit kulinar. Autoritetet e turizmit ne kete destinacion kane prezantuar aplikacionin Taste My Swiss Cities, qe synon te orientoje turistet drejt zonave, restoranteve dhe festivaleve me te famshme per gastronomine ne qytetet zvicerane. Pritet qe vendin ta vizitojne mbi 35 milione turiste kete vit, pjesa me e madhe e te cileve te interesuar edhe per kulinarine .


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist