Zviceranet vleresojne Shqiperine mes destinacioneve me te mira per kete vit!

Written by on 02/07/2018

Revista zvicerane “TravelNews” qe i dedikohet turizmit profesional dhe gjithe te apasionuarve pas udhetimeve rendit Shqiperine ne kalendarin e saj te vendeve qe duhen vizituar.Duke renditur disa prej vendeve me te veçanta te planetit me muajt me te pershtatshem per t’i vizituar “TravelNews” e lidh Shqiperine me muajin qershor ne nje artikull qe i dedikohet udhetimeve per vitin 2018. Zonat arkeologjike, flora dhe fauna e pasur dhe plazhet e mrekullueshme jane arsyet kryesore pse turistet duhet te vizitojne vendin tone sipas artikullit. Shqiperia eshte renditur krah destinacioneve si Greqia, Italia dhe Turqia.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist