“Zona e Gjelbër” në Bali do të hapet e para për turizmin!

Written by on 03/03/2021

Bali ka filluar përgatitjet për të rihapur turizmin masiv me atë që e quan ‘Zona e Gjelbër’. Skema përfshin zona specifike të ishullit me prani minimale të COVID-19 dhe rritje të masave shëndetësore dhe të sigurisë për të qenë të arritshme për turistët.

My trip to Bali didn't look like the vision Instagram had sold me on

Guvernatori i Balit, Wayan Koster njoftoi iniciativën e cila u jep mundësi udhëtarëve ndërkombëtare të vizitojnë të sigurt ishullin gjatë pandemisë./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist