Zhduket dhe statuja Michael Jackson nga muzeu në Londër!!!!

Written by on 08/03/2019

Zhduket dhe statuja Michael Jackson nga muzeu në Londër!!!! Pas dokumentarit “Leaving Neverland” nga muzeu kombëtar i Britanisë është hequr statuja e Michael Jackson. Wade Robson dhe James Safechuck sot të rritur, akuzojnë Michael Jackson-in se ka abuzuar seksualisht me ta kur kanë qenë të vegjël. Paris, e bija e Jackson ndjen frikën se ky dokumentar mund t`i shkatërrojë asaj karrierën në aktrim, ndërkohë që BBC ndaloi transmetimin e muzikës së Michael Jackson në radio. Heqja e statujës është goditja e radhës apo e fundit?


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist