Zbardhet Korça dhe Voskopoja, qarkullimi i mundur vetëm me zinxhirë!

Written by on 11/03/2021

Temperaturat e ulëta kanë sjellë reshje dëbore  edhe në zonën e Korçës dhe Dardhës. Trashësia e borës shkon nga 5 në 10 cm dhe në Dardhë mësohet se qarkullimi është i nevojshëm me zinxhirë.

Reshjet e borës/ Bie ortek në Dardhë, bllokohet rruga - Balkanweb.com -  News24

Pavarësisht kësaj, nga mesdita e sotme, moti pritet të përmirësohet dhe temperaturat do të pësojnë rritje./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background