Yahoo Messenger drejt fundit, prezantohet Yahoo Squirrel!

Written by on 09/06/2018

Ka ardhur fundi i Yahoo Messenger, nje nga aplikacionet e para te komunikimit ne treg. TechCrunch tha se do te mbylle sherbimin me 17 Korrik ndersa vijon te eksperimentoje aplikacione dhe sherbimeve te tjera te komunikimit. Nje prej tyre dhe me i perfoluri eshte Yahoo Squirrel. Kompania nuk eshte treguar specifike per arsyet e saj sa i perket mbylljes se Messenger, por duke pasur parasysh dominimin e sotem te WhatsApp dhe Messenger, Snapchat, WeChat dhe nje numri te madh aplikacionesh te ngjashme, mund te thuhet se kjo gje pritej.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist